Дякуємо за зворотний зв'язок. Хочемо зазначити, що специфіка нашої роботи — це виготовлення продукції під замовлення. У зв'язку з цим відправка товарів можлива лише після попередньої оплати, про що вас було поінформовано. Послуга післяплати в нашому магазині відсутня.
Рекомендую цього продавця. Отримав товар в ті терміни, які і обіцяли
Замовила столик. Передзвонили, що під замовлення пізніше. Погодилася. Написали в телеграм, попросили передплату. Оплатила 💯. Тепер ось побачила повідомлення про скасування. Коштів нема. Розбиратимусь
Продавець навіть не зв'язався для уточнення інформації.